Author: h***d
Date:
Review: ممتازه كانّها طبيعيه
顏色: 彩色
Price: NT$1,012
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | HD Lace Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*6*1 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb25062329707999545 |
Author: h***d
Date:
Review: ممتازه كانّها طبيعيه
顏色: 彩色
Author: n***m
Date:
Review: رائع جدا واعجبني كثيرا شي ان جلبت لنا الموضه الحديثة كل منتجاتها جيدة وقيمة ولها استخدمات عدة وذات جودة ممتازه وكل منتجات شي ان عند حسن الظن بأسعار جيدة كل منتجات شي ان رائعه شكرا شي ان على هذا المنتج واوصي بالشراءمن هذا المنتج الجميل جدا روووعه
顏色: 彩色
Author: s***m
Date:
Review: حبييييت حلوه وناعمه وسهل ارتدائها عجبتني جدا
顏色: 黑色
Author: s***m
Date:
Review: حلوه حلوه حلوه شكلها طبيعي وسهله في اللبس ما تبين باروكه
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.